O nas

Jesteś tutaj:

  1. Strona główna
  2. O nas

Od 1990r. wyposażamy biura w nowoczesne wielofunkcyjne urządzenia kopiujące, drukujące, niszczarki dokumentów, materiały eksploatacyjne, części i inne rozwiązania dla biura oraz prowadzimy serwis urządzeń.

1 lat
na rynku

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy zapewniającym szeroką gamę innowacyjnych urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek, drukarek i innych rozwiązań najwyższej jakości, oferującym również programy do: zarządzania urządzeniami, wydrukiem, bezpieczeństwem druku i dokumentów oraz cyfryzację dokumentów, co w efekcie prowadzi do tworzenia zintegrowanego biura.

Cechuje nas:

  • doświadczony, nieustannie szkolący się zespół serwisantów zapewniający fachową i rzetelną obsługę serwisową urządzeń biurowych producentów takich, jak: SharpEpson, Canon, Olivetti, Konica Minolta, Kyocera, HP, Oki, Lexmark, Samsung, Panasonic i innych,
  • bardzo dobra znajomość rynku, co przekłada się na najwyższa jakość oferowanych kserokopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, niszczarek i rozwiązań,
  • budowanie trwałych relacji z Klientami opartych na profesjonaliźmie i zaufaniu,
  • odpowiedzialność za środowisko- odbieramy od naszych klientów zużyty sprzęt i pozostałości po zużytych materiałach eksploatacyjnych, (BDO nr 000386560).

Polyfax jest autoryzowanym partnerem firmy SHARP

Jesteśmy gotowi zaproponować rozwiązanie dopasowane do Państwa aktualnych potrzeb i życzeń.
Po prostu skontaktujcie się z nami!

Menu